Jesteś tutaj: Zespół

Zespół

Prawnicy – Gdańsk, Pruszcz Gdański, Tczew

W 2022 roku w województwie pomorskim odnotowano stosunkowo dużą na tle całego kraju liczbę zawieranych małżeństw. Jednocześnie dochodzi tu do sporej liczby rozwodów.
W związku z powyższym mieszkańcy takich miejscowości jak
Gdańsk, Tczew czy Pruszcz Gdański korzystają często z usług prawników specjalizujących się w prawie rodzinnym.
W sprawach takich jak podział majątku, regulacja kontaktów z dzieckiem czy ustalenie alimentów pomoże doświadczony
adwokat. Gdańsk i okolice to rejon, w którym można skorzystać ze wsparcia Pomorskiego Centrum Prawa Rodzinnego. W przypadku problemów ze spadkiem również warto nawiązać współpracę z naszymi specjalistami.


Czym jest prawo rodzinne?

Prawo rodzinne jest działem prawa cywilnego. Jak wskazuje nazwa, zajmuje się regulowaniem stosunków prawnych w rodzinie. Chcesz złożyć pozew o rozwód? Były małżonek utrudnia Ci kontakty z dzieckiem? Uważasz, że zasądzono Ci zbyt wysokie alimenty? We wszystkich tego typu sprawach warto korzystać z pomocy doświadczonego, specjalizującego się w tej gałęzi prawa, adwokata. Tczew, Pruszcz Gdański i Gdańsk to tylko niektóre miejscowości, w których uzyskasz wsparcie naszych prawników. Jeśli mieszkasz dalej, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Porad udzielamy bowiem także zdalnie. 

Adwokat – Gdańsk

Nasi prawnicy świadczą usługi głównie w zakresie prawa rodzinnego mieszkańcom Gdańska i innych miejscowości w województwie (m.in. Pruszcza Gdańskiego i Tczewa). W jakich konkretnie sprawach możemy pomóc?:

W tych i podobnych sprawach wsparciem służą nasi adwokaci. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa spadkowego. Pruszcz Gdański i Gdańsk to siedziby Centrum. Jeśli jednak mieszkasz w innej miejscowości , zachęcamy do skorzystania z porad online.

+48 798 548 333

biuro@sprawy-rodzinne.pl

Biuro w Pruszczu Gdańskim:
83-000 Pruszcz Gdański, ul. Grunwaldzka 21/2

Biuro w Gdańsku:
80-831 Gdańsk, ul. Piwna 1/2; lok. 406