Jesteś tutaj: O Kancelarii

O Kancelarii

Pomorskie Centrum Prawa Rodzinnego to zespół specjalistów z zakresu prawa rodzinnego, mamy  biura  w dwóch miastach - Gdańsk i Pruszcz Gdański. Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, a w szczególności w sprawach rodzinnych i spadkowych. Głównym obszarem naszej działalności jest województwo pomorskie, lecz dzięki poradom prawnym online naszą pomoc kierujemy również do mieszkańców innych rejonów Polski.

Kancelaria adwokacka z Gdańska i Pruszcza Gdańskiego

Świadczymy stacjonarne porady prawne z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego w dwóch pomorskich lokalizacjach:

Kancelaria prawna Gdańsk:

Piwna 1/2, lok. 406 (budynek Izby Rzemieślniczej, IV p.)

80-831 Gdańsk

Kancelaria prawna Pruszcz Gdański

Grunwaldzka 21/2

83-000 Pruszcz Gdański

Na spotkanie z adwokatem można się umówić drogą telefoniczną lub mailową. 

W czym może pomóc kancelaria adwokacka PCPR?

Jako specjaliści od prawa rodzinnego i spadkowego pomagamy sprawnie przeprowadzić rozwód, uzyskać alimenty czy nabyć spadek. Zapewniamy dyskrecję i poufnośćnie oceniamy, lecz dokładamy wszelkich starań, by rozwiązać problemy prawne naszych Klientów.

Prowadzimy sprawy o:

Podejmujemy się spraw nietypowych i skomplikowanych, dlatego zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Oferujemy zarówno porady prawne, jak i zastępstwo procesowe. 

Porady online w kancelarii prawnej z Gdańska 

Choć nasza kancelaria działa w takich miastach jak Gdańsk i Pruszcz Gdański, pomoc prawną świadczymy również dla osób z innych lokalizacji. Jest to możliwe dzięki poradom online, które sprawiają, że odległość nie ma znaczenia. Nasza kancelaria adwokacka jest otwarta na pomoc mieszkańcom pomorskich miast (np. Tczew) i całej Polski. Jeśli szukasz specjalistów od prawa rodzinnego i spadkowego, możesz się umówić na konsultację w najbardziej komfortowy dla Ciebie sposób – przez Zoom, Skype czy e-mail. Poradę online można zamówić przez formularz kontaktowy ze wskazaniem preferowanego sposobu kontaktu i krótkim opisem problemu. Porad online udzielamy po przedpłacie dokonanej na rachunek bankowy.

Kancelaria adwokacka PCPR – nasi adwokaci

Pomorskie Centrum Prawa Rodzinnego to zespół adwokatów i mediatorów. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw rodzinnych i spadkowych na etapie przedsądowym oraz podczas postępowania sądowego. Zależy nam na tym, by nasi Klienci mogli czuć się bezpiecznie, dlatego rozwiązywanie problemów prawnych zaczynamy od określenia potrzeb Klienta i zaplanowania odpowiednich działań. Chcemy, aby Klient mógł w pełni skupić się na organizowaniu własnego życia, a zawiłe kwestie prawne pozostawił naszym adwokatom. Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami uda nam się wypracować rozwiązanie, dzięki któremu będziesz żyć tak jak chcesz.


Poznaj nasz zespół i uzyskaj pomoc specjalistów od prawa rodzinnego oraz spadkowego! Kancelaria prawna – Tczew, Gdańsk, Pruszcz Gdańskiczekamy na Twoją wiadomość.

+48 798 548 333

biuro@sprawy-rodzinne.pl

Biuro w Pruszczu Gdańskim:
83-000 Pruszcz Gdański, ul. Grunwaldzka 21/2

Biuro w Gdańsku:
80-831 Gdańsk, ul. Piwna 1/2; lok. 406